×
<
>

Inzerát

Hledáme architektku alespoň s 2 letou praxí. Nabízíme velmi pestrou práci – od studií rekonstrukcí bytů přes rodinné domy, veřejné stavby až po územní studie.

Snažíme se dělat koncepční architekturu s důrazem na prostor a materiál. Tvoříme návrhy, které jsou racionální a dostupné, přesto neotřelé, za použití neobvyklých stavebních postupů nebo zajímavých materiálů.
Hledáme kolegyni s komplexním architektonickým přístupem k navrhování ve všech fázích projektu.
Jsme malý kolektiv, sídlíme v Praze na Žižkově a snažíme se udržovat přátelské pracovní prostředí s dobrými podmínkami a zároveň být ambiciózní v navrhování. Pracujeme v Autocadu a Sketchupu.

Preferujeme full-time spolupráci a nabízíme plat od 45tis./měsíc.
Jestli Tě baví naše práce a chceš se k nám přidat, ozvi se na: ahoj@papundekl.cz

 


 

We are looking for an architect with at least 2 years of experience. We offer very diverse work – from studies of apartment renovations to single-family houses, public buildings to planning studies. We try to do conceptual architecture with emphasis on space and material.

We create designs that are rational and affordable, yet fresh, using unusual construction techniques or interesting materials. We are looking for a colleague with a complex architectural approach to design at all stages of a project. We are a small collective, based in Prague, Žižkov, and we strive to maintain a friendly working environment with good conditions while being ambitious in design. We work in Autocad and Sketchup.

We prefer full-time cooperation and offer a salary from 45k/month. If you like our work and want to join us, please contact us at: ahoj@papundekl.cz